Kır Düğünü

Kır Düğünü

Yeni bir hayata adım atmak isteyen genç çiftlerimiz haklı olarak bu mutlu günlerini unutulmaz kılmak istemektedirler. Son dönemlerde özellikle İstanbul gibi şehirlerde yaşayan çiftler bu unutulmaz günlerini doğa ile içiçe şekilde kır düğünü olarak gerçekleştirmeyi arzu etmekte. Flamingoköy kır düğünü organizasyonlarında sizlerle birlikte.

Kır Düğünü

Özellikle son dönemde artan talep doğrultusunda kır düğünü organize eden pek çok mekan olmakla beraber bu önemli günü layıkı ile gerçekleştirme konusunda yaşanan sıkıntılar da ortadadır. Sadece talep olduğu için 50 metre yeşillik üzerinde kır düğünü tertip etmeye çalışan işletmelerin bulunduğu bu ortamda Flamingoköy 10 dönüm açık alanı ile evliliğe hazırlanan çiftlerimizin mutluluğunu paylaşmakta.

Flamingo köy içerisinde dilediğiniz konsepte uygun olarak tam da istediğiniz gibi masallara yakışır düğününüz tasarlanıyor. Dilerseniz havuz başında nikahınızı kıyabilir cennet bahçelerini kıskandıran çiftliğimiz içerisinde eğlencelerinizi düzenleyebilir, ya da dere ve göl kenarında kıyılan nikahın ardından havuz başı kokteyline geçebilirsiniz.

 

yağmurlu havada Kır Düğünü

Evlilik birbirini seven iki kişinin hayatını birleştirmesi ve oldukça ciddi bir olgudur. Bu gibi önemli organizasyonlar için davetiyesi planlaması derken genel olarak düğünün tertip edileceği mekanın seçimi aylar öncesinden yapılmaktadır. Kır düğünü yapan çiftlerimiz bu noktada aylar öncesinden havanın düğün günlerinde nasıl olacağını bilmeden düğünleri için mekanı ayarlar davetiyeler basılır. Son hafta ise gelin ve damat adaylarımızı yağmur korkusu sarmaya başlar. Açık hava da yapılan kır düğünlerinde özenle hazırlanan kıyafetlerin ıslanmaması ve düğünün tadının kaçmaması için Flamingo köy açık ve kapalı alanları ile sizlere hizmet vermektedir.

Sevimli dostlarımız eşliğinde bir Düğün

Flamingo köy içerisinde gerçekleştirilen kır düğünü organizasyonlarının sevimli misafirleri tabiki de flamingolar, ördekler, kazlar, tavşanlar gibi sevimli dostlarımız sizlere bu mutlu gününüzde eşlik etmekten mutluluk duyacaklardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir