Gölet Balık Tutma

çatalca balık

İstanbul’un stresinden uzak bir gün geçirmek isteyen siz değerli misafirlerimize unutamayacağınız bir gün geçirtmek bizlerin mutluluğudur. Sabah açılışımızı birbirinden lezzetli doğal ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltı ile yapıyoruz. İstanbu’un stresini yorgunluğunu negatif elektriğini atmak için doğa ile başbaşa bir kahvaltı oldukça yerinde bir başlangıç olacaktır. Fakat bir kahvaltı ile bütün stresinizden kurtulmanız ne yazık ki günümüz şartlarında pek de mümkün değil. Kahvaltı’dan hemen sonra dileyen misafirlerimiz Doğa sporları için hazırladığımız parkurumuzda spor yaparak, dileyen misafirlerimiz yakılan nargilenin dumanına eşlik eden közde pişmiş kahveleri ile çatalca kahvaltı keyfi adına yakışır bir huzur içinde bulunurken..

 

Hepimiz çok iyi biliriz ki balık tutmak kadar insanı dinlendiren ikinci bir olguyu bulmak çok zordur.Eğer seviyorsanız  balıklarınız, gölünüz hazır. Oltanızı getirmeyi unutmayın. Hadi şansınız bol olsun rastgele.

Mangallarımız alev alev sizi ve yakaladığınız balıkları bekliyor. Çatalca mangal keyfi dediğimizde kesinlikle şaka yapmıyoruz. Keyif kelimesinin ne anlama geldiğinizi yakaladığı balıkları barbekü üzerinden kızartırken bir yandan nargilesinin dumanını tüttüren dostlarımız çok iyi bilir.