Çatalca Köy Kahvaltısı

çatalca kahvaltı mekanları
çatalca kahvaltı

İstanbul Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük megakenterinden birisi. Modern kent yaşamı insan yaşamına sağladığı pozitif katkıların yanında şehrin gürültüsü, kalabalığı ve stresi gibi insan yaşantısını negatif etkileyen değişkenleri de içinde barındırmaktadır.

Çatalca İstanbul’a yaklaşık 20 dakika mesafede bozulmadan gelişen doğal bir ilçedir. Çatalca özellikle şehir hayatından bir günlük de olsa sıyrılıp sevdikleri ile birlikte güzel vakit geçirmek isteyenler tarafından haftasonları oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Flamingoköy çatalca ilçesinde açıkbüfe köy kahvaltısı hizmeti vermekte olan bir doğal yaşam parkıdır. Flamingoköy çatalca kahvaltı olgusunu bir kaç adım ileri taşıyarak ” tüm gün mutlu misafir ” anlayışı ile dizayn edilmiş konumu itibarı ile ulaşımı oldukça basit bir mekandır.

 

ÇATALCA KAHVALTI

Flamingoköy olarak çatalca kahvaltı olgusunu birkaç adım ileri taşıdığımızdan söz etmiştik. Çatalca kahvaltı olgusunu nasıl ele aldığımızı kısaca anlatmaya çalışırsak;

  • Flamingoköy içerisinde açıkbüfe köy kahvaltısı hizmeti verilmektedir
  • Mevsimine göre sebze ve meyveleri dalından toplama imkanı bulunmaktadır. Daha tazesi yok :)
  • Flamingoköy işletmeci bir kurum olmanın ötesinde misafirerine kendi mekanlarında olmanın rahatlığını sağlamayı ilke edinmiştir.
  • Flamingoköy çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamayı birincil hedefi olarak belirlemiştir.

ÇATALCA AÇIKBÜFE KAHVALTI

ÇATALCA AÇIKBÜFE KAHVALTI

Çatalca açıkbüfe kahvaltı, son dönemlerin yükselen değeri çatalca kahvaltı kültürümüzde kendine özel doğası temiz havası ve şehir merkezine olan yakınlığı gibi etkenlerin pozitif katkıları ile istanbul kahvaltı mekanları denildiği anda ilk akla gelen yer olmuş durumdadır.

 

ÇATALCA KAHVALTI YERLERİ

Çatalca kahvaltı yerleri istanbul’un stresinden uzak bir gün geçirmek isteyenlerin, güne başlangıçlarını doğa ile içiçe huzurlu bir ortamda yapmalarını sağladığı için tercih edilmektedir. Çatalca’nın doğal ortamı ve köy yaşamı ile ortak özellikler taşıyan kahvaltı mekanları bakımından uygun bir konumda olması çatalca kahvaltı yerleri kavramını yaşantılarımızda yer etmesini sağlamıştır. Çatalca kahvaltı yerleri arasında doğal ortamı dere kenarında kahvaltı imkanı ve mini hayvanat bahçesi gibi özellikleri ile ön plana çıkan Flamingoköy açıkbüfe köy kahvaltısı ile misafirlerine unutulmaz bir gün geçirmeleri için gereken tüm imkanlara sahip profesyonel ve güleryüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

IMG_2268-18-03-17-11-55

FLAMİNGOKÖY ÇATALCA KAHVALTI

  • Flamingoköy çatalca kahvaltı mekanları içerisinde işletme ve restorant mantığından tamamen soyutlanmış yapısı ile önce doğa ilkesine bağlı bir yapıda hizmet vermektedir. Flamingoköy içerisinde bulunan mini hayvanat bahçesindeki hayvanlarımız kahvaltılarınızda siz değerli misafirlerimize eşlik etmektedir. Flamingoköy içerisinde ; Flamingolar, ördekler, kazlar, tavus kuşları, kuğular,  sülünler, civciv ve tavuklar gibi kafes hayvanlarımızın yanı sıra çok çeşitli hayvan dostlarımız sizleri beklemektedir.