Çatalca Açıkbüfe Kahvaltı

Çatalca açıkbüfe kahvaltı

Çatalca açıkbüfe kahvaltı, son dönemlerin yükselen değeri çatalca kahvaltı kültürümüzde kendine özel doğası temiz havası ve şehir merkezine olan yakınlığı gibi etkenlerin pozitif katkıları ile istanbul kahvaltı mekanları denildiği anda ilk akla gelen yer olmuş durumdadır.

çatalca açık büfe köy kahvaltısı

Çatalca kahvaltı yerleri

Çatalca kahvaltı yerleri istanbul’un stresinden uzak bir gün geçirmek isteyenlerin, güne başlangıçlarını doğa ile içiçe huzurlu bir ortamda yapmalarını sağladığı için tercih edilmektedir. Çatalca’nın doğal ortamı ve köy yaşamı ile ortak özellikler taşıyan kahvaltı mekanları bakımından uygun bir konumda olması çatalca kahvaltı yerleri kavramını yaşantılarımızda yer etmesini sağlamıştır. Çatalca kahvaltı yerleri arasında doğal ortamı dere kenarında kahvaltı imkanı ve mini hayvanat bahçesi gibi özellikleri ile ön plana çıkan Flamingoköy açıkbüfe köy kahvaltısı ile misafirlerine unutulmaz bir gün geçirmeleri için gereken tüm imkanlara sahip profesyonel ve güleryüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

 

Flamingoköy çatalca Kahvaltı

  • Flamingoköy çatalca kahvaltı mekanları içerisinde işletme ve restorant mantığından tamamen soyutlanmış yapısı ile önce doğa ilkesine bağlı bir yapıda hizmet vermektedir. Flamingoköy içerisinde bulunan mini hayvanat bahçesindeki hayvanlarımız kahvaltılarınızda siz değerli misafirlerimize eşlik etmektedir. Flamingoköy içerisinde ; Flamingolar, ördekler, kazlar, tavus kuşları, kuğular,  sülünler, civciv ve tavuklar gibi kafes hayvanlarımızın yanı sıra çok çeşitli hayvan dostlarımız sizleri beklemektedir.