Çatalca Köy Kahvaltısı

çatalca kahvaltı

İstanbul Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük megakenterinden birisi. Modern kent yaşamı insan yaşamına sağladığı pozitif katkıların yanında şehrin gürültüsü, kalabalığı ve stresi gibi insan yaşantısını negatif etkileyen değişkenleri de içinde barındırmaktadır.

Çatalca İstanbul’a yaklaşık 20 dakika mesafede bozulmadan gelişen doğal bir ilçedir. Çatalca özellikle şehir hayatından bir günlük de olsa sıyrılıp sevdikleri ile birlikte güzel vakit geçirmek isteyenler tarafından haftasonları oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Flamingoköy çatalca ilçesinde açıkbüfe köy kahvaltısı hizmeti vermekte olan bir doğal yaşam parkıdır. Flamingoköy çatalca kahvaltı olgusunu bir kaç adım ileri taşıyarak ” tüm gün mutlu misafir ” anlayışı ile dizayn edilmiş konumu itibarı ile ulaşımı oldukça basit bir mekandır.

 

Çatalca Kahvaltı

Flamingoköy olarak çatalca kahvaltı olgusunu birkaç adım ileri taşıdığımızdan söz etmiştik. Çatalca kahvaltı olgusunu nasıl ele aldığımızı kısaca anlatmaya çalışırsak;

  • Flamingoköy içerisinde açıkbüfe köy kahvaltısı hizmeti verilmektedir
  • Mevsimine göre sebze ve meyveleri dalından toplama imkanı bulunmaktadır. Daha tazesi yok 🙂
  • Flamingoköy işletmeci bir kurum olmanın ötesinde misafirerine kendi mekanlarında olmanın rahatlığını sağlamayı ilke edinmiştir.
  • Flamingoköy çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamayı birincil hedefi olarak belirlemiştir.
çatalca kahvaltı mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir