Avrupa Yakası Kahvaltı Mekanları

Ana Sayfa

Avrupa yakası kahvaltı mekanları

Tatil gününün tamamını güzel geçirme hedefinde olan misafirlerimiz, kahvaltı keyfini sevdikleri ile doğal bir ortam içerisinde geçirerek, güne mutlu başlama arzularını hem kendileri hem sevdikleri için yerine getirmektedirler. Flamingoköy çatalca açıkbüfe köy kahvaltısı konsepti ile misafirlerine İstanbul avrupa yakası’nda çatalca’da hizmet vermektedir.

Açıkbüfe Köy kahvaltısı

Açıkbüfe köy kahvaltısı konsepti içerisinde güne zinde bir başlangıç yapmanız için gereken tüm kahvaltılıklar Flamingoköy tesisimizin açıkbüfe köy kahvaltısı bölümünde sizleri bekliyor.

Kahvaltının Önemi

Gece boyunca insan metabolizmasının hızı yavaşlar. Sabah uyanıldığında yapılan kahvaltı ile de metabolizma yeniden hızlanmaya başlar. Eğer kahvaltı öğünü atlanırsa vücut uzun süre besinsiz kaldığı için sonraki öğündeki yiyecekleri yağ olarak depolar. Bu da vücutta sağlıksız yağlanmaya ve kilo alımına neden olabilir.

İnsan vücudu gün içerisinde temel beyin fonksiyonlarının yerine getirilmesi için vücut glikoza ihtiyaç duyar. Gece boyunca yavaşlayan metabolizmanın tekrar hızlanması için kan şekeri yani glikoza gerek vardır. Sabahları düzenli şekilde yapılan kahvaltı kan şekerini yükselterek kasların ve beynin ihtiyacı olan glikozun vücuda girmesini sağlar.

One thought on “Avrupa Yakası Kahvaltı Mekanları

  1. Bekir Tanrıkulu Reply

    Kahvaltı fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim.
    6 kişilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir