Hayvanlar Alemi

Flamingolarımız

Hayvanlar Alemi

Herkesin hayvanlar aleminde bir favorisi olsada buraya gelen tüm dostlarımızın ortak faVorisi Flamingo’larımız. Dünyanın en zarif hayvanları köyümüzün isim babaları. Eminiz onları çok seveceksiniz. Ama ne olur tavus kuşlarımıza, sülünlerimize, kekliklerimize, uçup uçup gelen ördeklerimize kazlarımıza haksızlık etmeyelim. Onlarında hepsi birbirinden güzeller ve hepsi hayvanlar aleminde kendine özgü bir dünya.

Flamingolarımız,onlar dünyanın en barışçıl hayvanları.
Hiçkimseyle kavga etmeden geçen bir ömürde,sizin elinizden de yem yemek isterler;ister kahvaltıda ister barbekü keyfinizde.Onlar ya yanınızda,ya etrafınızda.

.

Kuğularımız

SİYAH KUĞULARIMIZ
Bakmayın onların renklerinin siyah olmasına.En asıl ve en evcil kuğu türüdür.Köyümüzün en güzel kuşlarından olup,sizi severlerse elinizden ekmek dahi yiyebilirler.Dostlukları mükemmel.

Siz değerli misafirlerimizi siyah kuğularımızın dış görünüşleri ile ters orantılı olan renkli dünyalarına girmeye davet ediyoruz. Adına kitaplar yazılan filmler çekilen bu güze hayvanları daha yakından tanımak ve onların yaşamlarına ortak olmak için Şehrin yanı başındaki doğal güzellikler ülkesi Flamingo Köy’e bekliyoruz.

siyah kuğu

.

Hayvanlar Alemi

BEYAZ KUĞULARIMIZ

Güzellikleri dillere destan dünyanın değişik bölgelerinde birbirinden haberi dahi olmayan kültürler tarafından tarih boyu Saflığın ve Masumiyetin simgesi olarak betimlenmiş beyaz kuğularımız siz değerli misafirlerimize dostluk etmek için oldukça heyecanlı bir bekleyiş içindeler.

.